Helen Mirren Hızlı ve Öfkeli'nin Kadrosuna Katıldı!

Helen Mirren Hızlı ve Öfkeli'nin Kadrosuna Katıldı! 17 Haziran 2016

Altın Küre ödüllü ünlü oyuncu Hızlı ve Öfkeli'nin ekibine dahil oldu!

Oscar, BAFTA, Emmy, Altın Küre ve SAG ödüllerine sahip ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Helen Mirren Hızlı ve Öfkeli filminin ekibine katılmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı! Ünlü yıldızın filmdeki rolü şu an için belirsiz.

Ünlü yıldız kendisine yöneltilen arabalar ile arasının nasıl olduğu sorusuna; "Araç kullanmayı her zaman sevmişimdir, bana izin verildiği sürece. Ama bakalım, bu filmde birçok yeni ve değişik şeyler olacağa benziyor. Farklı alanlardaki filmlerde oynamayı her zaman sevdim. Ciddi, bağımsız ve hayran ktlesi olan filmleri severim, benim için önemli olan iyi bir senaryosu olması ve özen gösterilerek yapılması" cevabını verdi.

Sakin Ol, Adalet Peşinde gibi filmlerle tanıdığımız  F.Gray Gary'nin yönetmenliğini üstleneceği filmin kötü karakteri olarak Mad Max: Fury Road'un Furiosa'sı Charlize Theron'un seçildiği biliniyordu. Oscar ödüllü güzel yıldız kadroda Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson ve Jason Statham'a eşlik edecek. Game of Thrones'un yıldızlarından Kristofer Hivju da filmde kötü adam tarafında olacak.

Hızlı ve Öfkeli 8 14 Nisan 2017'de Amerika'da vizyona girecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  SON YAPILAN YORUMLAR
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir